Licencja na taksówki

Zawiadomienie o wznowieniu taxi

1. WYMAGANE DOKUMENTY :
-  zawiadomienie o wznowieniu działalności.

2. OPŁATA

3. TERMIN
Niezwłocznie.

4. TRYB ODWOŁAWCZY
Odwołanie wnosi się za pośrednictwem Prezydenta Miasta Stargard do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Szczecinie w terminie 14 dni od dnia odebrania decyzji.

5. UWAGI

6. PODSTAWA PRAWNA
- Ustawa z dnia 06 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2019 r. poz. 58 ze zm.).

Osoba do kontaktu

inspektor - Alicja Sosnowska, tel. 91 578 48 09

Zawiadomienie o zawieszeniu taxi

1. WYMAGANE DOKUMENTY :
 1/ wniosek ,
 2/ oryginał licencji.

2. OPŁATA

3. TERMIN
Niezwłocznie

4. TRYB ODWOŁAWCZY
Odwołanie wnosi się za pośrednictwem Prezydenta Miasta do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Szczecinie w terminie 14 dni od dnia odebrania decyzji.

5. UWAGI
Przewoźnik drogowy jest obowiązany  zgłaszać organowi o  zaistniałych zmianach, nie później niż w terminie 28 dni od dnia  ich powstania.

6. PODSTAWA PRAWNA
- Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 06 sierpnia 2013 r. w sprawie wysokości opłat za czynności administracyjne związane z wykonywaniem transportu drogowego oraz za egzaminowanie i wydawanie certyfikatu kompetencji zawodowych.

Osoba do kontaktu

inspektor - Alicja Sosnowska, tel. 91 578 48 09